Zájezd již v minulosti proběhl, můžete si však vybrat podobné zájezdy z naší nabídky. Můžete také navštívit fotogalerii a podívat se, jak tento zájezd probíhal.

Möll, Gail a Lieser

Gail a Lieser patří k těm nejobtížnějším řekám, které sjíždíme s klienty v rámci našich vodáckých zájezdů.
Náš zájezd začíná přesunem do kempu u řeky Möll v Rakousku. Zde dospíme noc a odpoledne se vydáme na horní tok Möllu. Je to 11 km krásné řeky s počínající obtížností WW III+. Balvanité koryto řeky má slušný spád a jen miniaturní vracáky na zastavení.

V sobotu se vydáme k řece Gail. Udávaná obtížnost je WW III - IV. Gail má kamenité koryto, dech beroucí spád, teče v kaňonu se spoustou nepřehledných zatáček a bohužel i padlými stromy. To dohromady tvoří 14 km adrenalinové dráhy na jejímž konci ani nebudete věřit, že jste něco takového spluli. Dalších 16 km řeky je sice stále pěkný kaňon s obtížností už jen WW II-III, ale většinou jej už nesplouváme i díky předchozímu, fyzicky náročnému sjezdu.

V neděli ráno splujeme řeku Lieser WW III-IV+ a pak se již vrátíme domů. Lieser sbírá své vody ze známých lyžařských kopců Katschberk a Aineck. S velkým spádem se valí do údolí Drávy. Balvanité koryto plné slídy. Na Lieseru je několik obtížných míst. Asi 5 km po startu (od ústí Malty) je katarakt WW IV a kilometr za ním jsou Stříbrné schody WW IV+. A závěr 1,5 km dlouhá slalomová trať (WW IV+) je také móc hezká.
Zájezd je tedy vhodný pro zkušené vodáky. 

Další nabídka:
I na tomto zájezdu nabízíme: Snídaně, večeře a večírek se vzácným vínem:
Na snídani (á 90 Kč) potřebujete vlastní příbor a hrnek. 
Večeře (á 200 Kč) představuje 250g steak a přílohy (chléb, rajčata, papriky...)
Večírek se vzácným vínem (á 200 Kč): Zapůjčíme Vám skleničku na stopce a budeme degustovat archivní přívlastková vína (Upřednostňujeme vína z firmy Znovín Znojmo a.s.). Počet vzorků je dán počtem účastníků - na osobu je tedy počítána 1 láhev 0,75 l.

Slevu na vlastní dopravu Vám u tohoto zájezdu poskytneme ve výši 900 Kč. 

Cena zájezdu obsahuje: Program, zapůjčení vodácké výbavy (samovylévací člun, pádlo, plovací vesta, přilba, neoprénový oblek a vodácká bunda), poplatky za dvě (a půl) noci v kempu (Pokud Vám nevyhovuje nocleh ve stanu, zařídíme Vám ubytování na dvě noci v penzionu), pojištění CK proti úpadku, dopravu busem a vodácké průvodce. 

Cena zájezdu nezahrnuje: Základní cestovní pojištění včetně storna zájezdu a pojistku léčebných výloh (na přání zajistíme).

Doporučená vlastní výbava: Vodácké boty, teplé sportovní prádlo pod neoprén a potřeby pro spaní v kempu (stan, karimatka, spacák...).

Náročnost zájezdu: Tento zájezd je vhodný jen pro zkušené vodáky...a jak to poznáte, že jste zkušení? Pokud si to na Salze za stavu 190-200 užíváte a neplavete, tak to je ten moment se vydat sem.

Termín: 13.- 16. července 2017

Obtížnost:

Odjezd (Zlín): ve čtvrtek ve 19:00 (Další možná nástupní místa najdete na internetu při vyplňování přihlášky)

Návrat (Zlín): v neděli do 23:55

Základní cena při ubytování v kempu: 4.990 Kč

Objednávkový kód zájezdu: 170716A

Základní informace

Termín zájezdu: 13.07. - 16.07.2017
Obtížnost:    Obtížnost je oooo   Co to znamená?
Kód zájezdu: 170716A

Cena: 4990,- Kč

Vytisknout zájezd

Nástupní místa na zájezd

Sraz: 13.07.2017 18:50
  • Zlín - Prštné, Náves 36 - Od CK RA - Zlín
  • Zlín - Parkoviště u Velkého kina
  • U benzinové pumpy - Kroměříž Duba
  • Brno, Skandinávská 1 - IKEA
  • Mikulov - Agip Mikulov
  • Camping v Kolbnitzu - Vlastní doprava

Obrázky k zájezdu

Moll s007.JPG Möll, Gail a LieserLieser 007.JPG Möll, Gail a LieserLieser s003.JPG Möll, Gail a LieserLieser s014.JPG Möll, Gail a Lieser569_Lieser s015.JPG Möll, Gail a LieserLieser 014.JPG Möll, Gail a LieserGail s007.JPG Möll, Gail a LieserGail s001.JPG Möll, Gail a LieserGail s003.JPG Möll, Gail a LieserGail s009.JPG Möll, Gail a Lieser
© 1998 - 2018 CK RA - Zlín, s. r. o.