Zájezd již v minulosti proběhl, můžete si však vybrat podobné zájezdy z naší nabídky. Můžete také navštívit fotogalerii a podívat se, jak tento zájezd probíhal.

Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)

V tomto zájezdu Vám nabízíme vyrovnanou trojkombinaci zajímavých alpských řek. Svoji vodáckou formu nejprve vyladíte na jednoduché říčce, tekoucí ovšem nádhernou krajinou rozeklaných vrcholků pohoří Raxalpe. Křišťálově čistá říčka Schwarza zde protéká pěkným kaňonem. Její obtížnost je do WW II, jen jedno místo je WW III. Případná kolize není většinou problém - po několika tempech plavání stačí stoupnout a odejít na břeh. Po jejím splutí se pojedeme ubytovat do kempu ve Wildalpenu. Druhý a třetí den poplujeme po řece Salze. Vybereme si zde patřičně dlouhé a zajímavé úseky tak, abychom si tu nádheru patřičně užili. Vodácká obtížnost Salzy je WW I-III+. Poslední den se vydáme na říčku Steyr. Jeho obtížnost je WW III+. Naši plavbu zahájíme nástupem pod nesjízdným vodopádem Strombolding. Čeká na nás pět obtížných peřejí a jeden sjízdný jez. 

Další nabídka:
I na tomto zájezdu nabízíme: Snídaně, večeře a večírek se vzácným vínem:
Na snídani (á 90 Kč) potřebujete vlastní příbor a hrnek. 
Večeře (á 200 Kč) představuje 250g steak a přílohy (chléb, rajčata, papriky...)
Večírek se vzácným vínem (á 200 Kč): Zapůjčíme Vám skleničku na stopce a budeme degustovat archivní přívlastková vína (Upřednostňujeme vína z firmy Znovín Znojmo a.s.).Počet vzorků je dán počtem účastníků - na osobu je tedy počítána 1 láhev 0,75l.
 
V ceně našeho zájezdu je program včetně zapůjčení samovylévací lodě, pádla, plovací vesty, přilby, neoprénového obleku a vodácké bundy, instruktorský doprovod, pojištění CK proti úpadku, poplatky za tři noci v kempu a doprava. 

Cena zájezdu nezahrnuje: Cestovní pojištění, ale rádi Vám jej zařídíme. 

Doporučená vlastní výbava: Vodácké boty, teplé sportovní prádlo pod neoprén a potřeby pro spaní v kempu (stan, karimatka, spacák...). 

Náročnost zájezdu: 

Zájemcům o vlastní dopravu slevíme 500 Kč. 

Termín:  5. - 8. května 2018


Odjezd (Zlín): 07.00 (Další možná nástupní místa najdete na internetu při vyplňování přihlášky) 

Předpokládaný návrat (Zlín): 8. května 2018 do 23.00 

Objednávkový kód zájezdu: 180508A 

Cena při ubytování v kempu: 3.900 Kč 

Základní informace

Termín zájezdu: 05.05. - 08.05.2018
Obtížnost:    Obtížnost je ooo   Co to znamená?
Kód zájezdu: 180508A

Cena: 3900,- Kč

Vytisknout zájezd

Nástupní místa na zájezd

Sraz: 05.05.2018 06:50
  • Zlín - Prštné, Náves 36 - Od CK RA - Zlín
  • Zlín - Parkoviště u Velkého kina
  • U benzinové pumpy Duba - Kroměříž Duba
  • Brno, Skandinávská 1 - IKEA
  • Lechovice, parkoviště - Lechovice
  • Znojmo, Loucký klášter parkoviště - Loucký klášter
  • Wildalpen, Camping Wildalpen - Vlastní doprava

Obrázky k zájezdu

Schwarza 18.JPG Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)Schwarza 34.jpg Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)Salza_525075.JPG Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)Steyr 03.JPG Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)Steyr 07.JPG Zájezd tří S (Schwarza, Salza a Steyr)
© 1998 - 2019 CK RA - Zlín, s. r. o.