Zájezd již v minulosti proběhl, můžete si však vybrat podobné zájezdy z naší nabídky. Můžete také navštívit fotogalerii a podívat se, jak tento zájezd probíhal.

Möll, Lieser, Soča a Koritnice

Náš zájezd začíná přejezdem do kempu v údolí řeky Möll. Předpokládaný příjezd je v časných ranních hodinách. Postavíme stany a dospíme noc. Odpoledne se vydáme na naši první řeku. Möll teče širokým údolím s příjemnými peřejemi bez záludných míst. I když jsou její peřeje hodnoceny známkou WW III+, nedělají obvykle posádkám potíže. Splouvaný úsek řeky je dlouhý skoro 20 km. Po jeho splutí budeme mít ještě dostatek času a tak se můžete vydat na obhlídku okolí, vykoupat se v blízkém přehradním jezeru a nebo si splout ještě jednou řeku Möll. Večírek doporučujeme po tomto náročném dni zkrátit, abyste byli fit na řeku Lieser. Lieser je divoká řeka se slušným spádem a splujeme jej před přesunem do Slovinska. Peřeje na Lieseru jsou již náročnější, budou však dobrou přípravou pro peřeje a kličkování mezi balvany na slovinských řekách Soča a Koritnice, které nás budou zásobovat adrenalinem v následujících dvou dnech. Jejich úzké kaňony, velký spád a obtížnost WW III-IV budou vyvrcholením našeho zájezdu. Poslední den našeho zájezdu uděláme jen dopolední vodácký program a odpoledne, po sbalení kempu, se vydáme zpět do vlasti.

Cena zájezdu obsahuje: Program, zapůjčení vodácké výbavy (samovylévací člun, pádlo, plovací vesta, přilba, neoprénový oblek a vodácká bunda), poplatky za 4 noci v kempu, poplatky za splouvání řek ve Slovinsku, pojištění CK proti úpadku, dopravu busem a vodácké průvodce.

Zájemcům s vlastní dopravou slevíme 900 Kč (další možné slevy najdete na internetu při vyplňování přihlášky).

Cena zájezdu nezahrnuje: Základní cestovní pojištění včetně storna zájezdu a pojistku léčebných výloh (na přání zajistíme).

I na tomto zájezdu nabízíme: Snídaně, večeře a večírek se vzácným vínem:
Na snídani (á 100 Kč) potřebujete vlastní příbor a hrnek. 
Večeře (á 220 Kč) představuje 250g masa a přílohy (chléb, rajčata, papriky...)
Večírek se vzácným vínem (á 200 Kč): Zapůjčíme Vám skleničku na stopce a budeme degustovat archivní přívlastková vína (Upřednostňujeme vína z firmy Znovín Znojmo a.s.). Počet vzorků je dán počtem účastníků - na osobu je tedy počítána 1 láhev 0,75 l.

Doporučená vlastní výbava: Vodácké boty, teplé sportovní prádlo pod neoprén a potřeby pro spaní v kempu (stan, karimatka, spací pytel...). 

Náročnost zájezdu: 

Termín: 24. - 28. června 2020

Odjezd (Zlín):  ve středu v 19.00 (Další možná nástupní místa najdete na internetu při vyplňování přihlášky)

Návrat:  v neděli do 24.00

Cena: 6.300 Kč

Objednávkový kód zájezdu: 20
0628A

Základní informace

Termín zájezdu: 24.06. - 28.06.2020
Obtížnost:    Obtížnost je ooo   Co to znamená?
Kód zájezdu: 200628A

Cena: 6300,- Kč

Vytisknout zájezd

Nástupní místa na zájezd

Sraz: 24.06.2020 18:50
  • Zlín - Prštné, Náves 36 - Od CK RA - Zlín
  • Zlín - Parkoviště u Velkého kina
  • U benzinové pumpy - Kroměříž Duba
  • Brno, Skandinávská 1 - IKEA
  • Mikulov - Agip Mikulov
  • Camping v Kolbnitzu - Vlastní doprava

Obrázky k zájezdu

Moll s003.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceMoll s006.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceMoll s010.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser 008.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser 010.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser 016.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser s005.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser s015.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceLieser s012.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceSoca 007.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceSoca s011.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceSoca s052.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceSoca s009.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceKoritnice 007.JPG Möll, Lieser, Soča a KoritniceKoritnice 011.JPG Möll, Lieser, Soča a Koritnice
© 1998 - 2022 CK RA - Zlín, s. r. o.