Reference a ohlasy na zájezdy

Celých dlouhých 23 let provozujeme adrenalinové akce na divokou vodu. Projděte si naše reference a sami uvidíte, zda se s námi vydáte na vodu nebo ne. Věříe, že dokážeme vytvořit a úspěšně zrealizovat i zájezd pro Vás na míru, neváhejte nás kontaktovat.
Chcete nám poslat Váš vlastní názor? Klikněte sem.

Kde se o nás šustlo


Firmy a firemní akce

Kapitol

Barum

AV ENGINEERING

Romex

Lexmark

Naše nejmenovaná banka

HSF System a. s.

Geostav spol. s.r.o.


Školy a školní výlety

SPŠ Zlín

Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín


Jednotlivci a menší skupinky

Jiří Vlček, Zlín

CK RA-Zlín: Soukromá skupina, která s námi jezdí pravidelně už několik let na Salzu.

Jiří Uhlíř, Opava

Cestuji s CK-RA Zlín na vodácké zážitky na divokou vodu už 15 let. Za celou tu dobu jsem byl vždy velmi spokojený a zájezdy vždy naplnily mé očekávání a rád se na vodu s Vámi vracím. Oceňuji Váš profesionální přístup ke klientům, zajištění bezpečnosti na vodě, vždy velmi kvalitní vodácké vybavení a hlavně osobní - přístup. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

Jiří Uhlíř
P.S. Už mi potěr roste, tak zase někdy na vodě Ahoj!

Petra Šujanová a její banda

Ahojky Hynku, Zlatko a Honzo, Petra Šujanová s CK RA - Zlín, s.r.o., Salza

chtěla bych za celou našu bandu poděkovat za super zorganizovaný víkend na vodě! Salza je opravu nadherná řeka a i pro pár lidiček, kteří s námi byli poprvé se to opravdu líbilo, sice ze začátku se obávali jak to budou zvládat, ale potom co jsme je přesvědčili, že s vámi jezdíme už několik roků a že vždy o nás bylo postaráno tak si řekli že to zkusí! I když počasí nám sice moc nepřálo, celý den pršelo a voda byla docela kalná ale druhý den vysvitlo sluníčko a my si to užili ještě víc! Lidičky byli super takže ještě jednou velké díky! Já osobně bych chtěla ještě poděkovat za trpělivost naši učitelů-kajakářů, kterým jsme občas připravili horké chvilky, ale vždy nám poradili a pomohli a my jako začínající kajákaři si to mohli užívat! Takže se už těšíme na další vodáckou sezónu, kdy se budeme moci zase s Vámi potkat a zažít další vodácká dobrodružství!

Podělte se s ostatními o Vašem názoru na nás!

Váš názor na naší CK nás zajímá a rádi bychom, abyste jednoduše vyplnili jednoduchý formulář pod tímto textem. Do zprávy můžete uvést i informaci, kterého zájezdu se názor týká. Doručené ohlasy zde uveřejníme a pokud budete mít zájem, můžeme Vám zde umístit i odkaz na Vaše stránky, zdarma!

Zajímá nás Váš názor, sdělte nám ho!
Ochrana proti robotům.

Náhodné fotografie ze zájezdů

© 1998 - 2024 CK RA - Zlín, s. r. o.