Na čem jezdíme ?

Rio

Nová samovylévací kanoe, obratná. Ve srovnání s Pálavou je to krok vpřed. Na požádání je možné připevnit ke středu lodě třetí sedačku. V současné době jsme těmito čluny nahradili původní Pálavy.

Orinoko

Nafukovací dvoumístná loď schopná unést i těžší posádku, oproti pálavě je pomalejší, ale má samovylévací rukáv. Orinoko lze používat i na řekách WW IV.
Pokud budete chtít plout zájezd na této lodi, je to za příplatek 150 Kč/loď a den možné. Uveďte Váš zájem do poznámky v přihlášce.

Pálava

Jedná se o dvoumístné nafukovací plavidlo, schopné zdolávat řeky o obtížnosti až WW III, někdy i více. Oproti pevným lodím je výrazně stabilnější, trochu méně obratnější, ale nadruhou stranu pluje i plná vody. Pálavy budeme používat již jen na řekách s obtížností do WW I.

K2

Nádherný člun pro dva kajakáře nebo kanoisty (nechali jsme si udělat úpravu na dřevěné sedačky). Jedná se o velmi stabilní, obratný, samovylévací člun vhodný pro plavbu na řekách až do obtížnosti WW IV.
Pokud budete chtít plout zájezd na této lodi, je to za příplatek 150 Kč/loď a den možné. Uveďte Váš zájem do poznámky v přihlášce a uveďte, zda ji chcete ve verzi kajak či kanoe.

Traveler

Jednomístný nafukovací kajak. Obratný, krytý špricdekou, bezproblémově použitelný na řekách WW IV. Je stabilnější než plastový kajak.
Pokud budete chtít plout zájezd na této lodi, je to za příplatek 100 Kč/loď a den možné. Uveďte Váš zájem do poznámky v přihlášce.

Colorado

Raft pro šest osob. Vyžaduje sportovní pojetí na řekách s obtížností WW IV.

Pulsar

Raft pro osm osob s použitím na řekách WW V i více.

Plastové kajaky

Máme mnoho různých kajaků od různých firem. Snad postačí jen výčet: Bert, Diablo, Kendo, Inuendo, Thunderbird. Nabídku kajaků plynule doplňujeme o nové typy. Téměř na každém zájezdu je možné plout i na kajaku. Samozřejmě to ale musíte umět, jízdu na kajaku vyučujeme pouze v kajakových školách.
Pokud budete chtít plout zájezd na kajaku, je to za příplatek 150 Kč/loď a den možné. Uveďte Váš zájem do poznámky v přihlášce.

© 1998 - 2024 CK RA - Zlín, s. r. o.